Reštaurácia v srdci golfového ihriska nie len pre golfistov

Pod Zoborom vyrástol nový golfový rezort – RED OAK Golf Club. Názov RED OAK nie je náhodný. Vznikol v spojitosti s dominantným dubom, ktorý sa na jeseň sfarbí do červena. Dub, ktorý je typický pre túto lokalitu stojí priamo nad novým 18- jamkovým ihriskom v katastri obce Lužianky pri Nitre.

Na začiatku príbehu bola vízia postaviť golfové ihrisko v Nitre a ponúknuť hráčom novú destináciu a zároveň predstaviť tento krásny šport širšej verejnosti. Výnimočnosť ihriska spočíva v jeho rozlohe a nezabudnuteľných výhľadov na okolitú krajinu a historické pamätihodnosti ako Nitriansky hrad, Nitriansku kalváriu či Dražovský kostolík, ktoré hráčov sprevádzajú počas celej hry.

K ihrisku RED OAK neodmysliteľne patrí Club House, ktorého výnimočná architektúra s tromi šikmými sedlovými strechami je inšpirovaná polohou rezortu pri Nitre symbolizujúc tri pohoria, ukončenie Tribečského pohoria a dominantný vrch Zobor. Club House navyše dopĺňa novootvorená reštaurácia s kombinovanou kapacitou 200 hostí. V prostredí golfového ihriska si vychutnáte raňajkové menu, týždenné sezónne menu alebo si vyberiete z jedálneho lístka. Moderný Club House ponúka priestory pre súkromné a komerčné akcie. Okrem reštaurácie aj kongresovú sálu s kapacitou 70 hostí a golf club salón s kapacitou 20 hostí s možnosťou poskytnutia kancelárskej techniky a cateringu priamo v priestoroch na mieru.

V okolí golfového ihriska sa pracuje na vybudovaní infraštruktúry zahrňujúc viac než 300 pozemkov určených pre individuálnu výstavbu. Lokalita sa tak vďaka unikátnemu prostrediu, nadštandardnej infraštruktúre a skvelej dostupnosti stane už čoskoro atraktívnym miestom trávenia voľného času alebo miestom pre život.