Salaš Cabaj Nitra

otvorené
Otváracie hodiny
Pondelok
09:00 - 21:00
Utorok
09:00 - 21:00
Streda
09:00 - 21:00
Štvrtok
09:00 - 21:00
Piatok
09:00 - 22:00
Sobota
11:00 - 22:00
Nedeľa
11:00 - 21:00
Na uzavreté spoločenské akcie, rodinné oslavy (krstiny, promócie, prijímania, životné jubileá, svadby, smútočné posedenia, stretávky,...) máme k dispozícii okrem salónika (do 8 až 10 osôb), terasy (do cca 25osôb) a koliby (do cca 30 osôb)v reštaurácii salaš cabaj (ktoré sa dajú rezervovať) aj pries
O nás
Reštaurácia SALAŠ-CABAJ sa nachádza na hlavnom ťahu Nitra - Šaľa, na začiatku dediny Cabaj-Čápor, 5 km južne od mesta Nitra. Ako pravý SALAŠ, aj ten náš je situovaný v tichom a príjemnom prostredí. Od roku 2004 Vám ponúkame chutné špeciality zo slovenskej kuchyne vrátane pravých bryndzových halušiek.

Zárukou tradičnej chuti našich jedál sú recepty starých materí.
U nás to nielen chutí a vonia, ale máte možnosť vidieť, počuť a dotýkať sa ľudovej tvorby z celého Slovenka.

Interiér a exteriér reštaurácie dopĺňa množstvo exponátov z celého Slovenska (zvonce, črpáky, píšťalky, fujary, valašky, kabanice, vozy, sane...). Vzduchom sa nesie príjemná slovenská hudba, vôňa dreva, ohňa a samozrejme dobrého jedla.
Fotogaléria
Poloha na mape
Virtuálna prehliadka
Pečené prasiatko
od 21.09.2017 do 31.12.2018

Plánujete rodinnú oslavu, párty, či firemný večierok? Chcete, aby boli tieto chvíle výnimočné a nezabudnuteľné ? www.pecene-prasiatko.eu je tu pre Vás. Pečené prasiatko iste poteší oko i žalúdok každého labužníka. Pečené prasiatko je krehké, chudé a ľahko stráviteľné. Pečené prasiatko je spoľahlivým lákadlom a pre hostí nezabudnuteľným zážitkom. Dochrumkava upečené prasiatko Vám pripravíme v našej peci v reštaurácií Salaš Cabaj ( len päť kilometrov...

Plánujete rodinnú oslavu, párty, či firemný večierok? Chcete, aby boli tieto chvíle výnimočné a nezabudnuteľné ? www.pecene-prasiatko.eu je tu pre Vás. Pečené prasiatko iste poteší oko i žalúdok každého labužníka. Pečené prasiatko je krehké, chudé a ľahko stráviteľné. Pečené prasiatko je spoľahlivým lákadlom a pre hostí nezabudnuteľným zážitkom. Dochrumkava upečené prasiatko Vám pripravíme v našej peci v reštaurácií Salaš Cabaj ( len päť kilometrov od Nitry ).

Viac...