Reštaurácia Salaš Cabaj

Reštaurácia Salaš Cabaj je v širokom okolí známym, obľúbeným a navštevovaným miestom, kde si môžete v príjemnom vidieckom prostredí posedieť pri výborných špecialitách slovenskej kuchyne. Nachádza sa priamo na trase Nitra – Šaľa, 5 km od Nitry a diaľničného zjazdu Nitra Juh.

Výhodou stravovacieho zariadenia Salaš Cabaj je, že je situované v tichom a príjemnom prostredí. Od roku 2004 ponúka zákazníkom chutné špeciality zo slovenskej kuchyne vrátane pravých bryndzových halušiek.. Interiér a exteriér reštaurácie je vyzdobený množstvom tradičných exponátov, ktoré pochádzajú z celého Slovenska. Možno tu vidieť ľudovú tvorbu v podobe zvoncov črpákov, píšťaliek, fujary, valašky či kabanice. Prevádzku tvorí salaš, sála, denný bar, poľovnícky salónik, letná terasa, slovenská koliba a detské ihrisko s posedením.

Medzi akcie, ktoré usporadúva reštaurácia Salaš Cabaj patria Divinové, Husacie, Jahňacie hody. Divinové hody sa zvyknú konať v decembri až v januári. Tradičná Huspenina sa vyhotovuje priamo na Salaši a je veľmi obľúbená u zákazníkov, preto sa podáva od októbra až do apríla.. Jahňacie hody sa zvyknú organizovať v období Veľkej noci, Na jeseň sa usporadúvajú Kačacie hody. Celoročne ponúkame obľúbené pečené prasiatko. Jedálny a nápojový lístok tvorí základ každej reštaurácie. Jedálny lístok možno charakterizovať ako nástroj ponuky pohostinského odbytového strediska. Reštaurácia Salaš Cabaj využíva zmiešaný jedálny lístok, ktorý pozostáva nielen zo samotného jedálneho lístka,  ale aj z dezertného lístka,  nápojového lístka.

Penzión Salaš Cabaj

Penzión Salaš Cabaj bol spustený do prevádzky v roku 2009 a spadá do kategórie 2* penziónu. Penzión sa skladá zo 16 nadštandardne vybavených dvojposteľových izieb, pričom je aj možnosť prístelky. Maximálna kapacita penziónu je 48 lôžok. Každá izba je štýlovo a moderne zariadená a zladená s dekoráciami s poľovníckou tematikou. Súčasťou každej izby je kúpeľňa so sprchou a sociálnym zariadením, samostatná klimatizačná jednotka, TV, chladnička , trezor , WiFi . V priestoroch penziónu zorganizujeme nezabudnuteľnú svadobnú hostinu, oslavu jubilea, stretávku, firemný večierok či kar. Podľa vašich predstáv pripravíme slávnostné prestieranie, výzdobu a samozrejme menu.